علی رضاپور

خاطرات ایران شناسی - کارشناسی ارشد ایران شناسی دانشگاه تهران

علی رضاپور

خاطرات ایران شناسی - کارشناسی ارشد ایران شناسی دانشگاه تهران

علی رضاپور
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۳ خرداد ۹۵، ۲۱:۱۵ - بهار
    Okay

در این مدت دو ماه که فراغی دست داده،بیشتر به آینده علمی خود می اندیشم،امیدوارم با تلاش و کوشش بیشتر به ارزو های دست یافتنی خود بیشتر نزدیک شوم،تلاش هایی آغاز شده است،گرچه این تلاش ها مزاحمت های کم سابقه ای نیز برای دوستان داشته است،اما باید این روی سکه هم دیده شود...

به امید بهترین ها.....

-تماسی از سوی برگزار کنندگان جشنواره های بلاگرهای قشم داشتم،گویا سفرنامه قشم حائز شرایط لازم بوده است که جزو ده نفر برگزیده در اخذ گواهی باشد.که این خود سببی است علاقه ام را در این راه دو چندان کند، در شرایط نابرابر هم می شود تجربه کسب کرد و رقابت کرد ،آن هم با بلدهای این راه.


سپاس از آرش نورآقایی،پارسا شجاعی،شادی گنجی و پروانه عظیمی که زحمات فراوانی را در برگزاری این مسابقه کشیدند،بخصوص در روندی که سبب سفری چند ساعته به خانه یک روستایی شد،انشاالله گزارش را خواهم نوشت

-خوشحالی دو چندانی نیز در این روزها دارم که دوستی جدا ناپذیر را مکرر در این روزها می بیننم که لذت می برم

-بنا به قولی که به ایلنت داده بودم،از همین جا به ایشون هم تبریک میگم که در نهایت توانست یکی از لزومات مهم سفر خود را فراهم کند،به امید ایجاد زمینه ای جهت استفاده همگان.

-تسلیت به همکلاسی محترم و قدیمی خانم امینی که متاسفانه با خبر شدیم پدر بزرگ ایشان به رحمت خدا رفته است،طلب آمرزش و صبر برای بازماندگان دارم.

-در این روزها وارد مرحله ای جدیدی خواهیم شد.مرحله ای زیبا!تحولی  به سبک تمام ایران شناسی...هر چه او بخواهد.

  • ۲۲۸ نمایش

نظرات (۱)

  • شهریار سفرنویس
  • سلام همسفر
    پاسخ:
    سلام آقای شهریار،ممنونم که افتخار می دید به ما سر می زنید.